třeboň.cz

...ta je jen jedna

IKS Třeboň: Čeká nás Noc kostelů

Čeká nás Noc kostelů

IKS Třeboň

Tento pátek 25. května se Třeboň připojí k celorepublikové akci Noc kostelů. Program bude od 18. 30 do 20.00 v kostele sv. Jiljí a Panny Marie Královny, letos poprvé i ve Schwarzenberské hrobce. Večerem v hlavním kostele budou provázet hudebním doprovodem mladí muzikanti z vikariátu.
Město Třeboň: Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Město Třeboň

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent(ka) odboru rozvoje a investic. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace zájemci naleznou v sekci Volná místa.
Město Třeboň: Mata miemasu

Mata miemasu

Město Třeboň

Pozdrav, který v Japonsku značí, že se loučíte, ovšem ne na dlouho, ukončil společné setkání zástupců Třeboně a japonských měst Matsuzaki a Shizuoka. Japonci oslovili město Třeboň a tak se v polovině května potkali představitelé japonských kulturních, neziskových i novinářských institucí s místostarostou Josefem Pindrochem a jednatelem Slatinných lázní Třeboň Milanem Kramárikem.

Související zprávy

Město Třeboň: Madona pro Třeboň

Madona pro Třeboň

Město Třeboň

Třeboň bude mít novou madonu. Socha Madona s děťátkem bude zdobit niku Svinenské brány. Autorkou je Josefína Jonášová. Madona byla posvěcena v neděli 20. května během ranní mše svaté v kostele Panny Marie Královny a svatého Jiljí. Na místo byla socha instalována v pondělí 21. května.

Pozvánka zde:

Související zprávy

IKS Třeboň: Přírodní péče o maminku a miminko

Přírodní péče o maminku a miminko

IKS Třeboň

Zveme Vás na přednášku duly Jany Markové, která nás zasvětí do tajemství látkových plen, přírodní kosmetiky a dalších témat týkajících těhotenství a mateřství. Přednáška se uskuteční dnes 17. května od 15 hodin v městské knihovně v Třeboni.
IKS Třeboň: Exotickou Kubou s batohem na zádech

Exotickou Kubou s batohem na zádech

IKS Třeboň

Salsa, doutníky, rum, bělostné pláže i tuhý režim - to vše je Kuba, ale nejen to. Chcete se o ní dozvědět více? Možnost máte v pátek 18. května od 18 hodin v Domě Štěpánka Netolického, kde se uskuteční přednáška Petra Vrtochy Exotickou Kubou s batohem na zádech.
IKS Třeboň: Koncert Lukáše Sommera ve Schwarzenberské hrobce

Koncert Lukáše Sommera ve Schwarzenberské hrobce

IKS Třeboň

Lukáš Sommer je vyhledávaný hudební skladatel, aranžér a kytarový virtuoz. Pravidelně koncertuje nejen u nás, ale čím dál častěji v zahraničí. A právě sobotní koncert 19. 5. ve Schwarzenberské hrobce je inspirován jeho cestami po Americe, Indii, Itálii a Barmě.
Město Třeboň: Poznejte tradice i přírodní krásy Bavorského lesa

Poznejte tradice i přírodní krásy Bavorského lesa

Město Třeboň

Město Třeboň pořádá v rámci spolupráce s okresem Freyung-Grafenau v letošním roce dva jednodenní výlety do Národního parku Bavorský les. První výlet se uskuteční v sobotu 16. června, druhý výlet, určený pro zdatnější turisty s výstupem na Roklan, zorganizujeme v sobotu 15. září.

IKS Třeboň: Nejkrásnější kytici uvázali v Třeboni!

Nejkrásnější kytici uvázali v Třeboni!

IKS Třeboň

Uvázat kytici je UMĚNÍ! A pokud to nevíte, tak tu "rozevlátou, extravagantní s impozantní kompozicí", prostě nejkrásnější mezi 18 ostatními, uvázali kluci z třeboňského květinářství Z lásky kvítka. Rozhodla o tom odborná porota testu MF Dnes.
Město Třeboň: Na litevské vlně

Na litevské vlně

Město Třeboň

Rok 2018 je pro Třeboň ve znamení litevské spolupráce. Není tomu náhodou, protože Česká republika má s Litvou mnoho společného. V lednu se uskutečnil Litevský den v Třeboni za přítomnosti zástupců litevského velvyslanectví i samotného velvyslance Edvilase Raudonikise. V březnu byli zástupci Třeboně pozváni na oslavu 100. výročí obnovení litevské státnosti v Praze a v dubnu proběhla návštěva partnerského města Utena. Spolupráce s litevským velvyslanectvím by měla pokračovat i nadále. V letošním roce by se mohla uskutečnit ještě další společná akce.

Do Litvy se v posledním týdnu v dubnu vydala šestičlenná delegace zástupců Třeboně pod vedením starostky Terezie Jenisové a místostarosty Zdeňka Mráze. Nutno podotknout, že cesta do partnerské Uteny je dlouhá bezmála 1300 kilometrů, tudíž na cestě tam a zpět strávíte dva dny. I přes tuto vzdálenost jsme si velmi blízcí.

Související zprávy

Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 25. 1. 2019

  Přehrát...

  Novinky

  Kontaktujte nás

  Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

  Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..

   Masarykovo náměstíMasarykovo náměstí

  Nepřehlédněte

  « »

  Doporučované služby

  Penzion Kamínek

  Byňov 64, 373 34 Nové Hrady, Czech Republic

  Apartmány Agave

  Potoční 1322, Třeboň, Czech Republic

  Penzion u Františka

  Rožmberská 36, 379 01 Třeboň

  Hotel Galerie Třeboň

  Rožmberská 35, Třeboň, Czech Republic

  Bufet na rynku

  Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

  Hotel Zlatá hvězda Třeboň

  Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

  Restaurace Adéla

  Tylova 1, 37901 Třeboň Česká republika

  Vila Jasmína

  Jablonského 571, Třeboň, Czech Republic

  Zajímavé odkazy

  On-line předprodej vstupenek

  Václav Hudeček, Supergroup, Bratři Ebenové, Lenka Filipová, Nezmaři, Radůza, Cop

  Třeboň z ptačí perspektivy

  Podívejte na virtuální prohlídku Třeboně z ptačí perspektivy!

  Archiv Třeboňské lázeňské televize

  Prolistujte si archiv TLTV, kde každý týden přibyde další díl aktulních zpráv z Třeboňska.