třeboň.cz

...ta je jen jedna

IKS Třeboň: Čeká nás Noc kostelů

Čeká nás Noc kostelů

IKS Třeboň

Tento pátek 25. května se Třeboň připojí k celorepublikové akci Noc kostelů. Program bude od 18. 30 do 20.00 v kostele sv. Jiljí a Panny Marie Královny, letos poprvé i ve Schwarzenberské hrobce. Večerem v hlavním kostele budou provázet hudebním doprovodem mladí muzikanti z vikariátu.
Město Třeboň: Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Město Třeboň

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent(ka) odboru rozvoje a investic. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Podrobné informace zájemci naleznou v sekci Volná místa.
Město Třeboň: Mata miemasu

Mata miemasu

Město Třeboň

Pozdrav, který v Japonsku značí, že se loučíte, ovšem ne na dlouho, ukončil společné setkání zástupců Třeboně a japonských měst Matsuzaki a Shizuoka. Japonci oslovili město Třeboň a tak se v polovině května potkali představitelé japonských kulturních, neziskových i novinářských institucí s místostarostou Josefem Pindrochem a jednatelem Slatinných lázní Třeboň Milanem Kramárikem.

Související zprávy

Město Třeboň: Madona pro Třeboň

Madona pro Třeboň

Město Třeboň

Třeboň bude mít novou madonu. Socha Madona s děťátkem bude zdobit niku Svinenské brány. Autorkou je Josefína Jonášová. Madona byla posvěcena v neděli 20. května během ranní mše svaté v kostele Panny Marie Královny a svatého Jiljí. Na místo byla socha instalována v pondělí 21. května.

Pozvánka zde:

Související zprávy

IKS Třeboň: Přírodní péče o maminku a miminko

Přírodní péče o maminku a miminko

IKS Třeboň

Zveme Vás na přednášku duly Jany Markové, která nás zasvětí do tajemství látkových plen, přírodní kosmetiky a dalších témat týkajících těhotenství a mateřství. Přednáška se uskuteční dnes 17. května od 15 hodin v městské knihovně v Třeboni.
IKS Třeboň: Exotickou Kubou s batohem na zádech

Exotickou Kubou s batohem na zádech

IKS Třeboň

Salsa, doutníky, rum, bělostné pláže i tuhý režim - to vše je Kuba, ale nejen to. Chcete se o ní dozvědět více? Možnost máte v pátek 18. května od 18 hodin v Domě Štěpánka Netolického, kde se uskuteční přednáška Petra Vrtochy Exotickou Kubou s batohem na zádech.
IKS Třeboň: Koncert Lukáše Sommera ve Schwarzenberské hrobce

Koncert Lukáše Sommera ve Schwarzenberské hrobce

IKS Třeboň

Lukáš Sommer je vyhledávaný hudební skladatel, aranžér a kytarový virtuoz. Pravidelně koncertuje nejen u nás, ale čím dál častěji v zahraničí. A právě sobotní koncert 19. 5. ve Schwarzenberské hrobce je inspirován jeho cestami po Americe, Indii, Itálii a Barmě.
Město Třeboň: Poznejte tradice i přírodní krásy Bavorského lesa

Poznejte tradice i přírodní krásy Bavorského lesa

Město Třeboň

Město Třeboň pořádá v rámci spolupráce s okresem Freyung-Grafenau v letošním roce dva jednodenní výlety do Národního parku Bavorský les. První výlet se uskuteční v sobotu 16. června, druhý výlet, určený pro zdatnější turisty s výstupem na Roklan, zorganizujeme v sobotu 15. září.

IKS Třeboň: Nejkrásnější kytici uvázali v Třeboni!

Nejkrásnější kytici uvázali v Třeboni!

IKS Třeboň

Uvázat kytici je UMĚNÍ! A pokud to nevíte, tak tu "rozevlátou, extravagantní s impozantní kompozicí", prostě nejkrásnější mezi 18 ostatními, uvázali kluci z třeboňského květinářství Z lásky kvítka. Rozhodla o tom odborná porota testu MF Dnes.
Město Třeboň: Na litevské vlně

Na litevské vlně

Město Třeboň

Rok 2018 je pro Třeboň ve znamení litevské spolupráce. Není tomu náhodou, protože Česká republika má s Litvou mnoho společného. V lednu se uskutečnil Litevský den v Třeboni za přítomnosti zástupců litevského velvyslanectví i samotného velvyslance Edvilase Raudonikise. V březnu byli zástupci Třeboně pozváni na oslavu 100. výročí obnovení litevské státnosti v Praze a v dubnu proběhla návštěva partnerského města Utena. Spolupráce s litevským velvyslanectvím by měla pokračovat i nadále. V letošním roce by se mohla uskutečnit ještě další společná akce.

Do Litvy se v posledním týdnu v dubnu vydala šestičlenná delegace zástupců Třeboně pod vedením starostky Terezie Jenisové a místostarosty Zdeňka Mráze. Nutno podotknout, že cesta do partnerské Uteny je dlouhá bezmála 1300 kilometrů, tudíž na cestě tam a zpět strávíte dva dny. I přes tuto vzdálenost jsme si velmi blízcí.

Související zprávy

Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 25. 1. 2019

  Přehrát...

  Novinky

  Kontaktujte nás

  Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

  Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..

   Masarykovo náměstíMasarykovo náměstí

  Nepřehlédněte

  « »

  Doporučované služby

  Penzion Kamínek

  Byňov 64, 373 34 Nové Hrady, Czech Republic

  Penzion u Františka

  Rožmberská 36, 379 01 Třeboň

  Apartmány Agave

  Potoční 1322, Třeboň, Czech Republic

  Hotel Galerie Třeboň

  Rožmberská 35, Třeboň, Czech Republic

  Penzion Panda

  Riegrova 1150, Třeboň, Czech Republic

  Penzion U Třeboňského kola

  Táboritská 65, Třeboň

  Vila Na Výsluní

  Komenského 1206, Třeboň, Česká republika

  Penzion Třeboňsko Říše

  Třeboň 27, Domanín, Czech Republic

  Zajímavé odkazy

  On-line předprodej vstupenek

  Václav Hudeček, Supergroup, Bratři Ebenové, Lenka Filipová, Nezmaři, Radůza, Cop

  Třeboň z ptačí perspektivy

  Podívejte na virtuální prohlídku Třeboně z ptačí perspektivy!

  Archiv Třeboňské lázeňské televize

  Prolistujte si archiv TLTV, kde každý týden přibyde další díl aktulních zpráv z Třeboňska.