třeboň.cz

...ta je jen jedna

IKS Třeboň: Rozsvícení vánočního stromu

Rozsvícení vánočního stromu

IKS Třeboň

V sobotu 2. prosince rozsvítíme vánoční strom na Masarykově náměstí. Nejprve ale otevřeme pobočku Ježíškovy pošty. Koledy zahraje a zazpívá folklorní soubor Javor, EMOCE Jirky Vondráka, studentky Gymnázia Třeboň, ale i folková legenda Nezmaři. Pro děti je připravena Větrná pohádka a vánoční vystoupení skupiny BREAK the RULES. Zvonkový průvod v doprovodu obrovských andělů vyjde od KKC Roháč.
IKS Třeboň: Adventní koncert BROLNu

Adventní koncert BROLNu

IKS Třeboň

Brněnský rozhlasový orchestr lidových nástrojů, u nás i ve světě velmi dobře známá folklorní hudební skupina na profesionální úrovni, přiveze do třeboňského divadla krásnou adventní pohodu. Díky smyčcům, cimbálu, klarinetům a dalším charakteristickým lidovým nástrojům i zpěvákům tu zazní nádherné vánoční melodie.
Město Třeboň: Zpečetění partnerství na německé půdě

Zpečetění partnerství na německé půdě

Město Třeboň

Slavnostní podpis partnerství mezi městem Třeboň a zemským okresem Freyung-Grafenau proběhl také na německé straně, v prostorách knížecího pokoje zámku Wolfstein ve Freyungu v sobotu 11. listopadu. Smlouvu podepsali, stejně jako 16. září v Třeboni, zástupci obou stran, za město Třeboň starostka Terezie Jenisová a za zemský okres Freyung-Grafenau okresní rada Sebastian Gruber.

Město Třeboň: Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Výběrové řízení - referent(ka) odboru rozvoje a investic

Město Třeboň

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent(ka) odboru rozvoje a investic. Hlavním úkolem tohoto pracovníka je vyhledávání dotačních možností pro město, zpracování a realizace investičních projektů, administrace veřejných zakázek atd. Podrobné informace zde.
IKS Třeboň: Komentovaná prohlídka výstavy Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti

Komentovaná prohlídka výstavy Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti

IKS Třeboň

Srdečně vás zveme na komentovanou prohlídku k výstavě Hadí muž a tanečnice, která vás provede uměleckými směry od 18. století až po současnost a seznámí s historií lidového loutkářství, cirkusu a jiných potulných zábav a atrakcí. Výstavou Vás provede kurátor David Kubec, vedoucí úseku prezentace a ochrany sbírek AJG.
Město Třeboň: Ukončení provozu autobusové linky

Ukončení provozu autobusové linky

Město Třeboň

Vzhledem k dlouhodobé ztrátě z provozu linky č. 340004 dojde k ukončení provozu této linky ke dni 10. 12. 2017. Linka jezdí pouze o nedělích na trase Jindřichův Hradec - Plzeň a staví v Třeboni na autobusovém nádraží a ve Staré Hlíně. Z Třeboně vyjíždí v 9:27 směr Plzeň a v 18:37 směr Jindřichův Hradec.
Město Třeboň: Slosovatelný dotazník k Blackoutu

Slosovatelný dotazník k Blackoutu

Město Třeboň

Krajský úřad Jihočeského kraje, odbor kanceláře hejtmanky, žádá širokou veřejnost o spolupráci při vyplňování dotazníku k Blackoutu. Vyplněním jednoduchého dotazníku pomůžete získat přehled základních potřeb, které bude nezbytné pro občany zajistit ze strany kraje, obce, složek IZS a dalších subjektů podílejících se na řešení rozsáhlého výpadku elektrické energie. Vyplněné dotazníky, které Krajský úřad obdrží do 1. prosince 2017, budou slosovány v rámci cvičení Blackout 2017, které se uskuteční 4.-5. prosince 2017. Deset výherců obdrží od Jihočeského kraje dárek.
Děkujeme Vám za vyplnění dotazníku, i pokud o jeho vyplnění požádáte své známé. 

DOTAZNÍK ZDE.


Město Třeboň: Parkovací karty na rok 2018

Parkovací karty na rok 2018

Město Třeboň

Městský úřad Třeboň, odbor dopravy, připravuje pro rok 2018 seznam žadatelů o parkovací karty. Jedná se o vydání parkovacích karet v lokalitách ul. Březanova, ul. Husova, Masarykovo nám., Žižkovo nám., ul. Rožmberská, ul. Havlíčkova, ul. Přemyslova a ul. Chelčického v Třeboni a to pouze v lokalitách pro parkovací stání takto označených svislým dopravním značením. V souvislosti s tím Vás informujeme, že v případě zájmu máte možnost požádat o přidělení této karty a to nejpozději do 30.11.2017 (žádosti jsou dostupné na webových stránkách města). Žádost musí obsahovat, kdo o kartu žádá (fyzická či právnická osoba, datum nar., bydliště nebo IČ), pro jakou lokalitu (název ulice) a sdělení důvodu žádosti (trvalý pobyt v uvedené lokalitě, sídlo společnosti v uvedené lokalitě). K žádosti je vhodné připojit telefonní kontakt na žadatele.

K věci doplňujeme, že na parkovací kartu není právní nárok, tj. karta nemusí být přidělena.

Ceny parkovacích karet zůstávají v úrovni roku 2017.


Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 23. 2. 2018
  1. 2. 2018

Přehrát...

Novinky

Kontaktujte nás

Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..

 Masarykovo náměstíMasarykovo náměstí

Nepřehlédněte

« »

Doporučované služby

Penzion u Františka

Rožmberská 36, 379 01 Třeboň

Hotel Galerie Třeboň

Rožmberská 35, Třeboň, Czech Republic

Penzion Panda

Riegrova 1150, Třeboň, Czech Republic

Bufet na rynku

Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

Hotel Zlatá hvězda Třeboň

Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

Restaurace Adéla

Tylova 1, 37901 Třeboň Česká republika

Vila Jasmína

Jablonského 571, Třeboň, Czech Republic

Zajímavé odkazy

On-line předprodej vstupenek

Václav Hudeček, Supergroup, Bratři Ebenové, Lenka Filipová, Nezmaři, Radůza, Cop

Třeboň z ptačí perspektivy

Podívejte na virtuální prohlídku Třeboně z ptačí perspektivy!

Archiv Třeboňské lázeňské televize

Prolistujte si archiv TLTV, kde každý týden přibyde další díl aktulních zpráv z Třeboňska.