třeboň.cz

...ta je jen jedna

Město Třeboň: VÝZVA č. 1/2018

VÝZVA č. 1/2018

Město Třeboň

Město Třeboň zveřejňuje výzvu pro podávání žádostí o poskytnutí dotace  na  podporu volnočasových aktivit v roce 2018 dle Pravidel pro  poskytování dotací v rámci dotačního programu města Třeboně.

Bližší informace na stránkách odboru finančního a majetkového.

Město Třeboň: Výběrové řízení na volné místo - referent(ka) živnostenského úřadu

Výběrové řízení na volné místo - referent(ka) živnostenského úřadu

Město Třeboň

Město Třeboň vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent(ka) živnostenského úřadu. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned. Náplní práce je výkon státní správy na úseku živnostenského podnikání a zajišťování činností na úseku voleb a místních referend. Více informací zde.
Město Třeboň: Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP

Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím ORP

Město Třeboň

Ministerstvo kultury ČR zveřejnilo na svých internetových stránkách informaci o vyhlášení dotačního programu „Podpora obnovy kulturních památek prostřednictvím obcí s rozšířenou působností pro rok 2018“. Uzávěrka doručení žádostí Městskému úřadu Třeboň, odboru územního plánování a stavebního řádu, oddělení památkové péče, je do 28.02.2018. Bližší informace Vám poskytnete Honlová Eva, Ing. tel: 384 342 137, email: eva.honlova@mesto-trebon.cz, č.dv.: 215.


IKS Třeboň: Přihlaste se na Třeboň poetickou!

Přihlaste se na Třeboň poetickou!

IKS Třeboň

Ve dnech 17. – 18. března se v divadle J. K. Tyla uskuteční přehlídka uměleckého přednesu a divadla poezie, která je krajským kolem celostátní soutěže Wolkrův Prostějov. Zájemci se mohou přihlásit do 25. února 2018.
IKS Třeboň: Zimní pohádka malostranská

Zimní pohádka malostranská

IKS Třeboň

Vyrazte se svými dětmi za pohádkou! 17. února se od 15:30 v loutkovém divadle dostanete do zasněžené staré Prahy. Poetická pohádka s písničkami je vhodná pro děti od 3 let.
Město Třeboň: Dopravní průzkum v roce 2017

Dopravní průzkum v roce 2017

Město Třeboň

Na jaře a na podzim roku 2017 byl společností Czech Consult s.r.o. proveden dopravní průzkum klasickým způsobem manuálního sčítání. Průzkum zjišťoval kromě počtu aut, také jejich obsazenost, počet cyklistů a pěších. Dále byla zjišťována obsazenost jednotlivých parkovišť. Výsledky průzkumu si můžete prohlédnout na webu města. Výsledkům průzkumu se bude dále věnovat březnové vydání Třeboňského světa.
Město Třeboň: Životní podmínky 2018 - výběrové šetření v domácnostech

Životní podmínky 2018 - výběrové šetření v domácnostech

Město Třeboň

Český statistický úřad organizuje v roce 2018 v souladu se zákonem č. 89/1995 Sb., o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů, každoroční výběrové šetření o životních podmínkách domácností v České republice pod názvem „Životní podmínky 2018“ (EU-SILC), které navazuje na předchozí ročníky tohoto šetření. Smyslem tohoto zjišťování je získávat dlouhodobě srovnatelné údaje o sociální a ekonomické situaci obyvatel v celkem 34 evropských zemích. Dalším cílem je získat data pro výpočet ukazatelů peněžní a materiální chudoby.

Šetření se uskuteční na území celé České republiky, z toho v Jihočeském kraji v 752 domácnostech, z nichž 462 se šetření zúčastnilo již v předchozích letech. Všechny nově zařazené domácnosti byly do šetření zahrnuty na základě náhodného výběru

Vlastní šetření proběhne v době od 3. února do 27. května 2018 prostřednictvím speciálně vyškolených tazatelů. Do šetření budou zahrnuty všechny osoby, které mají ve vybraném bytě obvyklé bydliště Aktivní účast občanů na tomto významném statistickém šetření a jejich ochota spolupracovat s ČSÚ je pro nás nesmírně důležitá a umožní nám získat řadu důležitých informací o sociální situaci domácností v ČR, které nelze zjistit žádným jiným způsobem.

Pracovníci zapojení do šetření SILC se budou prokazovat průkazem zaměstnance ČSÚ nebo průkazem tazatele a příslušným pověřením, které je ve spojení s občanským průkazem opravňují k provedení šetření Životní podmínky 2018. Pověření vydává Krajská správa ČSÚ v Českých Budějovicích Ve všech fázích zpracování je zaručena anonymita zjištěných údajů a získaná data jsou důsledně chráněna podle ustanovení zákona č. 89/1995 Sb o státní statistické službě, ve znění pozdějších předpisů, a podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Všichni pracovníci zúčastnění na zjišťování a procesu zpracování jsou vázáni mlčenlivostí o všech šetřených skutečnostech ve smyslu §16 zmiňovaného zákona o státní statistické službě.

Prosím, abyste případné dotazy občanů oslovených našimi zaměstnanci zodpověděli ve smyslu tohoto dopisu nebo je odkázali na příslušného pracovníka Krajské správy ČSÚ v Českých Budějovicích Řízením a koordinací šetření Životní podmínky 2018 je v Jihočeském kraji pověřena

p. Ing. Viera Ziková, tel.: 386 718 561, 605 589 826, e-mail viera.zikovaiajczso.cz

Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 23. 2. 2018
  1. 2. 2018

Přehrát...

Novinky

Kontaktujte nás

Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..

 Masarykovo náměstíMasarykovo náměstí

Nepřehlédněte

« »

Doporučované služby

Penzion u Františka

Rožmberská 36, 379 01 Třeboň

Hotel Galerie Třeboň

Rožmberská 35, Třeboň, Czech Republic

Penzion Panda

Riegrova 1150, Třeboň, Czech Republic

Bufet na rynku

Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

Hotel Zlatá hvězda Třeboň

Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

Restaurace Adéla

Tylova 1, 37901 Třeboň Česká republika

Vila Jasmína

Jablonského 571, Třeboň, Czech Republic

Zajímavé odkazy

On-line předprodej vstupenek

Václav Hudeček, Supergroup, Bratři Ebenové, Lenka Filipová, Nezmaři, Radůza, Cop

Třeboň z ptačí perspektivy

Podívejte na virtuální prohlídku Třeboně z ptačí perspektivy!

Archiv Třeboňské lázeňské televize

Prolistujte si archiv TLTV, kde každý týden přibyde další díl aktulních zpráv z Třeboňska.