třeboň.cz

...ta je jen jedna

Město Třeboň: "Oktobrkap 2018"

"Oktobrkap 2018"

Město Třeboň

Při příležitosti 110. výročí založení tenisového sportu v Třeboni se konal mezinárodní tenisový turnaj pro děti a mláděž.

"Oktobrkap 2018"Související zprávy

Město Třeboň: Dne 1.10.2018 proběhlo již sedmé Fórum Zdravého města

Dne 1.10.2018 proběhlo již sedmé Fórum Zdravého města

Město Třeboň

Zde bylo, na základě veřejné diskuze, vytipováno 22 nejdůležitějších problémů, které je podle občanů nutné v našem městě řešit. Pomozte nám, vyplněním této akntety, vybrat prioritní problémy, kterými se budou přiřazení garanti v příštím roce věnovat. Anketní lístek je také k dispozici na sběrných místech, tj. podatelna městského úřadu, turistické a informační centrum, pošta a městská knihovna, a to do 26.10.2018.
Děkujeme za Váš názor.

Anketní lístek ke stažení zde.

Město Třeboň: Plošná deratizace

Plošná deratizace

Město Třeboň

V těchto týdnech probíhá na území města Třeboně plošná deratizace na veřejných prostranstvích a v městských objektech. Deratizaci provádí firma ASANA spol. s r.o. Pokud mají občané či firmy problém s hlodavci na veřejném prostranství, informujte prosím Ing. Martinu Jůzovou, odbor rozvoje a investic na e-mailu: martina.juzova@mesto-trebon.cz, příp. na tel: 384 342 140. Pokud mají občané a firmy problém s hlodavci na svém pozemku nebo v objektu, je možné se k akci připojit. Bližší organizační a finanční podmínky sdělí firma Asana, kontaktní osoba p. Nováček, tel. 602 140 413.

Město Třeboň: České dráhy - informace o výlukách na trati Veselí n/Luž. - Č. Velenice

České dráhy - informace o výlukách na trati Veselí n/Luž. - Č. Velenice

Město Třeboň

 informujeme Vás, že 17.10. do 29.11. 2018 proběhnou výluky železniční přepravy na trati číslo 226 v různých úsecích tratě Veselí nad Lužnicí - Č.Velenice  . Z tohoto důvodu budou všechny dotčené vlakové spoje nahrazeny autobusovou přepravou.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách ČD v sekci omezení provozu. (
www.cd.cz/jizdni-rad/omezeni-provozu/)
Město Třeboň: Zveme na Fórum Zdravého města Třeboň!

Zveme na Fórum Zdravého města Třeboň!

Město Třeboň

Rok se s rokem sešel a Zdravé město Třeboň Vás srdečně zve na již sedmý ročník Fóra Zdravého města, které se uskuteční v pondělí 1. října od 17:00 hod v Kulturně společenském sále Beseda. Máte nápad, jak zvelebit naše město? Zaslouží si více pozornosti sociální služby nebo třeba doprava v Třeboni? Máte námět na zlepšení života ve městě? Chcete vědět, jak se v průběhu roku pracovalo na loňských námětech? Přijďte se podělit s námi o Vaše nápady na Fórum Zdravého města. Diskutovat budeme v těchto tématech.

Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 25. 1. 2019

Přehrát...

Novinky

Kontaktujte nás

Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..