třeboň.cz

...ta je jen jedna

IKS Třeboň: Americké smyčce zahrají v Třeboni

Americké smyčce zahrají v Třeboni

IKS Třeboň

Ve východoamerickém městě Columbus mají nejen hokejový tým NHL, jehož dres oblékali Jihočeši Václav Prospal, Jiří Novotný a Lukáš Sedlák, ale i vynikající hudební školu. Šestnáct studentů hry na housle, violu a violoncello ze Suzuki Music Columbus vystoupí 24. března v třeboňském divadle J. K. Tyla.
Město Třeboň: Konzultace stavebních záměrů na území CHKO Třeboňsko

Konzultace stavebních záměrů na území CHKO Třeboňsko

Město Třeboň

Krajinný ráz je jedním z hlavních předmětů ochrany CHKO.

V souvislosti s novelou stavebního zákona (č. 183/2006 Sb.) platnou od 1. ledna 2018 doporučujeme všem vlastníkům pozemků a potenciálním stavebníkům na území CHKO Třeboňsko, aby svoje záměry včas konzultovali na pracovišti AOPK ČR – Správě CHKO v Třeboni. Některé menší stavební záměry mohou i po zjednodušení stavebních předpisů podléhat povinnosti získat souhlas příslušného orgánu ochrany přírody vydaný podle § 12 odst. 2 zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny (vliv na krajinný ráz). K většině stavebních záměrů AOPK ČR nadále vydává svoje závazná stanoviska jako podklad pro územní rozhodnutí, územní souhlas, stavební povolení či ohlášení stavby. Doporučujeme stavebníkům konzultovat s odbornými pracovníky v dostatečném předstihu podmínky pro realizaci stavby z hlediska ochrany přírody a krajiny a promítnout je do projektové dokumentace následně předkládané k vydání závazného stanoviska.

IKS Třeboň: Zalistujte si s Lukášem Hejlíkem!

Zalistujte si s Lukášem Hejlíkem!

IKS Třeboň

"Ta ztracenost otců při nakupování. To, jak dětské hraní nemá logiku. To, jak se snažíme být nejlepšími rodiči, a to, jak víme, že to nezvládáme." 10. ledna přijede do Třeboně sám autor projektu LiStOVáNí Lukáš Hejlík, aby od 17:30 v loutkovém divadle zalistoval z knihy Fredrika Backmana Co by můj syn měl vědět o světě.
IKS Třeboň: Třeboňský masopust

Třeboňský masopust

IKS Třeboň

V sobotu 3. února úderem 10. hodiny vypukne na Masarykově náměstí masopustní rej. Dvě koledy a spousta maškar dorazí z Benešova nad Černou, přidají se místní ochotníci a loutkáři. Restaurace Beseda nabídne vepřové hody a Pekařství Novosedly nad Nežárkou masopustní koblihy.
IKS Třeboň: Přijďte v lednu na výtvarnou dílnu, cirkusovou školu nebo divadelní představení do Domu Štěpánka Netolického!

Přijďte v lednu na výtvarnou dílnu, cirkusovou školu nebo divadelní představení do Domu Štěpánka Netolického!

IKS Třeboň

V rámci doprovodného programu k výstavě Hadí muž a tanečnice / Bosé nohy a jiné zajímavosti jsme pro vás připravili v Domě Štěpánka Netolického zajímavý doprovodný program. Těšit se můžete na výtvarnou dílnu, divadelní představení nebo třeba cirkusovou školu. Přijďte si spolu s námi užít tři následující soboty, začínáme 13. ledna.
IKS Třeboň: Inventura a zavření TIC

Inventura a zavření TIC

IKS Třeboň

Ve dnech 2. a 3. ledna 2018 bude turistické informační centrum z důvodu konání plánované inventury zavřené. Děkujeme za pochopení.
Město Třeboň: Novoroční ohňostroj - upozornění

Novoroční ohňostroj - upozornění

Město Třeboň

Dovolujeme si Vás upozornit na uzavírku historického centra města Třeboně v době konání novoročního ohňostroje dne 1. ledna 2018. Náměstí a přilehlé ulice budou pro dopravu uzavřeny od 17 hodin do doby ukončení ohňostroje a odchodu návštěvníků akce. Děkujeme za pochopení!

Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 23. 2. 2018
  1. 2. 2018

Přehrát...

Novinky

Kontaktujte nás

Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..

 Masarykovo náměstíMasarykovo náměstí

Nepřehlédněte

« »

Doporučované služby

Penzion u Františka

Rožmberská 36, 379 01 Třeboň

Hotel Galerie Třeboň

Rožmberská 35, Třeboň, Czech Republic

Penzion Panda

Riegrova 1150, Třeboň, Czech Republic

Bufet na rynku

Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

Hotel Zlatá hvězda Třeboň

Masarykovo námesti 107, Třeboň, Czech Republic

Restaurace Adéla

Tylova 1, 37901 Třeboň Česká republika

Vila Jasmína

Jablonského 571, Třeboň, Czech Republic

Zajímavé odkazy

On-line předprodej vstupenek

Václav Hudeček, Supergroup, Bratři Ebenové, Lenka Filipová, Nezmaři, Radůza, Cop

Třeboň z ptačí perspektivy

Podívejte na virtuální prohlídku Třeboně z ptačí perspektivy!

Archiv Třeboňské lázeňské televize

Prolistujte si archiv TLTV, kde každý týden přibyde další díl aktulních zpráv z Třeboňska.