třeboň.cz

...ta je jen jedna

Restaurace Pod kopečkem

0 stars - based on 0 reviews
Google

Provozní doba

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
zavřeno11:0020:0011:0020:0011:0020:0011:0022:0011:0022:00zavřeno

Co nabízíme

Restaurace Pod Kopečkem, navazuje svou gastronomií na rodinou tradici šéfkuchaře Petra Vacka

Tradici založil František Vacek, který své kuchařské umění předvedl při mnoha státních návštěvách na pražském hradě a v arci-biskupském paláci. Až do své smrti byl uznávaným "Guru" české gastronomie. Společně s týmem kolegů připravil nejednu knihu receptů, ze kterých čerpají naše maminky, babičky dodnes.

Lásku k vaření a jídlu přenesl na svého syna Petra a to nejen geneticky v podobě jedinečné chuti, ale i v podobě gastronomického, pracovního a osobního drilu. Na tento rodinný základ navázal šéfkuchař Petr již v útlém mládí, a to nejedním oceněním za své kulinářské umění. Obzory gastronomie si rozšířil u jadranského moře, kde se pod taktovkou mistra Středo-mořské kuchyně naučil jedinečně připravovat dary moře.

Další zkušenosti získával při rybaření v českých vodách pod vedením osudového rybáře a přítele , který ho naučil připravit ze sladkovodních ryb takové pochoutky, které nikde jinde neochutnáte. S postupem věku se rozhodl splnit si svůj sen a vrátit se do malebného kraje “ Jižních Čech “, z nějž rodina Vacků pochází - město Třeboň, považuje za jedno z nejkrásnějších míst Jihočeska, a proto jeho kroky vedou právě sem.

Podkrovní apartmány

Nabízíme velmi pěkné podkrovní apartmány s kapacitou 10-13 lůžek. Všechny jsou vybaveny WC, koupelnou, kuchyňskou linkou,lednicí.

Stravování je zajištěno přímo v objektu apartmánů, ve stylové restauraci s českou kuchyní.Nabízíme možnost snídaní, polopenze či plné penze.

Venkovní posezení na terase u kterého lze objednat grilování selátek, kuřat, ryb, klobás atd. Parkování zajištěno přímo u objektu apartmánů – privat parking.

Uložte si kontakt do mobilního telefonu

QR vCard

Novinky

 • Stand up show pod kopečkem

  Show Na stojáka si získala mnoho fanoušků, proto jsme se rozhodli tento formát show přivézt do Třeboně. Na první Stand up se můžete těšit 16. dubna v naší restauraci Pod Kopečkem. Představí se vám komik Jan Frauenberg, který je známý právě z show Na stojáka a dále působí také v Comedy Clubu.

  Jan Frauenberg vás bude bavit celý večer spolu s Kateřinou Irmou Haškovou z Coco Comedy. Pozor! Show není vhodná pro děti, ani pro některé dospělé, protože je prostě vostrá:)

  Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji za 150 Kč, v ceně je třetinka zeleného piva. Kapacita je omezená!

  Vstupenky si můžete zakoupit buď přímo v restauraci Pod Kopečkem, nebo na webu restaurace, nebo na stránkách www.trebon.cz

  Celý článek

Kulturní program

Třeboňská lázeňská TV

TLTV - Vysílání Třeboňské lázeňské televize 25. 1. 2019

  Přehrát...

  Novinky

  Kontaktujte nás

  Pokud byste rádi inzerovali na tomto portálu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi uvítáme i Vaše postřehy a náměty.

  Pořádáte na Třeboňsku nebo Suchdolsku nějakou akci a rádi byste o ní informovali veřejnost i touto cestou? I to je důvod nás kontaktovat. Rádi zveřejníme pozvánku na Vaší akci..

   

  Nepřehlédněte

  « »

  Zajímavé odkazy

  On-line předprodej vstupenek

  Václav Hudeček, Supergroup, Bratři Ebenové, Lenka Filipová, Nezmaři, Radůza, Cop

  Třeboň z ptačí perspektivy

  Podívejte na virtuální prohlídku Třeboně z ptačí perspektivy!

  Archiv Třeboňské lázeňské televize

  Prolistujte si archiv TLTV, kde každý týden přibyde další díl aktulních zpráv z Třeboňska.